Ansatte

Tønsberg og Færder bibliotek

 

Britt Sanne

Konstituert biblioteksjef

Tlf: 33 34 86 60 / 926 34 071
E-post: britt@tnb.no

Lise Marit Aaraas

Sekretær

Tlf: 33 34 86 26
E-post: lisem@tnb.no

Knut Tore Abrahamsen

Musikkibliotekar

Tlf: 33 34 86 58
E-post: knuta@tnb.no

Anne-Mette Andersen

Konsulent

Tlf: 33 34 86 38
E-post: annem@tnb.no

David Øhre Andersen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 34
E-post: davida@tnb.no

Kristine Andresen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 31
E-post: kristine@tnb.no

Leikny Røsok Bakke

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 39
E-post: leikny@tnb.no

David Bøvre

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 56
E-post: david@tnb.no

Hilde Ditmansen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 55
E-post: hilde@tnb.no

Stine Havelin Eriksen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 33
E-post: stinehe@tnb.no

Regine-Marie Goa

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 38
E-post: regine@tnb.no

Knut Egil Gundersen

Bibliotekar / Fengselsbibliotekar, Berg fengsel

Tlf: 33 34 86 35
E-post: knut@tnb.no

Ingunn Haga

Sekretær

Tlf: 33 34 86 41
E-post: ingunn@tnb.no

Ingeborg Westermann Hansen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 32
E-post: ingeborg@tnb.no

Lisa Leine Johansen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 27
E-post: lisa@tnb.no

Anne Berit Kjærås

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 44
E-post: anneb@tnb.no

Janne Kornør

Sekretær

Tlf: 33 34 86 54
E-post: janne@tnb.no

Aslak Larsen

Tjenesteleder Arrangement og markedsføring

Tlf: 33 34 86 40 / 473 98 234
E-post: aslak@tnb.no

Stine Selseth Lindstad

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 52
E-post: stine@tnb.no

Åse Lorentzen

Saksbehandler

Tlf: 33 34 86 48
E-post: aase@tnb.no

Gry Bratland Lund

Saksbehandler

Tlf: 33 34 86 43
E-post: gry@tnb.no

Ole Christian Olsen Nauen

Assistent

Tlf: 33 34 86 36
E-post: ole@tnb.no

Charlotte Ringdal

Ungdomsbibliotekar

Tlf: 33 34 86 28
E-post: charlott@tnb.no

Britt Sanne

Tjenesteleder, Kunnskap og læring

Tlf: 33 34 86 30
E-post: britt@tnb.no

Stine-Marie Schmedling

Tjenesteleder, Digital og samling

Tlf: 33 34 86 29 / 47 600 612
E-post: stine-marie@tnb.no

Bente Silden

Sekretær

Tlf: 33 34 86 24
E-post: bente@tnb.no

Arne Simonsen

Driftsleder

Tlf: 33 34 86 21
E-post: arne@tnb.no

Anita Berulfsen Steigre

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 38
E-post: anita@tnb.no

Halvor Steigre

Stedsansvarlig, Tønsberg

Tlf: 33 34 86 53
E-post: halvor@tnb.no

Sverre Ronny Sætrum

Fengselsbibliotekar, Sem fengsel

Tlf: 33 20 72 29
E-post: ronny@tnb.no


Tjøme bibliotek

Rune Bang

Bibliotekar

Tlf: 33 06 78 33
E-post: rune@tnb.no


Revetal bibliotek

Veslemøy Grinde

Stedsansvarlig, Revetal

Tlf: 33 40 64 15
E-post: veslemoy@tnb.no

Hege-Kristin Beck

Bibliotekar

Tlf: 33 40 64 15
E-post: hege-kristin@tnb.no

Sofie Bjørdal

Bibliotekmedarbeider

Tlf: 33 40 64 15
E-post: sofie@tnb.no

Anne Stavnem Von Krogh

Bibliotekmedarbeider

Tlf: 33 40 64 15
E-post: akrogh@tnb.no

Translate »