Ansatte

Tønsberg og Færder bibliotek

 

Tone Eli Moseid

Tone Eli Moseid

Biblioteksjef

Tlf: 33 34 86 37/91 15 87 15
Epost: tone@tnb.no

Anne Berit Kjærås

Anne Berit Kjærås

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 44
Epost: anneb@tnb.no

Britt Sanne

Britt Sanne

Tjenesteleder Kunnskap og fakta

Tlf: 33 34 86 30
Epost: britt@tnb.no

Gry Bratland Lund

Gry Bratland Lund

Saksbehandler

Tlf: 33 34 86 43
Epost: gry@tnb.no

Ingeborg Westermann Hansen

Ingeborg Westermann Hansen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 24
Epost: ingeborg@tnb.no

Knut Tore Abrahamsen

Knut Tore Abrahamsen

Musikkbibliotekar

Tlf: 33 34 86 58
Epost: knuta@tnb.no

Randi Floberg

Randi Floberg

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 33
Epost:  randi@tnb.no

Anita Berulfsen Steigre

Anita Berulfsen Steigre

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 38
E-post: anita@tnb.no

Arne Simonsen

Arne Simonsen

Driftsleder

Tlf: 33 34 86 21
Epost: arne@tnb.no

Charlotte Ringdal

Charlotte Ringdal

Ungdomsbibliotekar

Tlf: 33 34 86 28
Epost: charlott@tnb.no

Halvor Steigre

Halvor Steigre

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 53
Epost: halvor@tnb.no

Ingunn Haga

Ingunn Haga

Sekretær

Tlf: 33 34 86 41
Epost: ingunnh@tnb.no

Leikny Røsok Bakke

Leikny Røsok Bakke

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 39
Epost: leikny@tnb.no

Regine-Marie Goa

Regine-Marie Goa

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 38
Epost: regine@tnb.no

Ann Helene Risheim

Ann Helene Risheim

Saksbehandler

Tlf: 33 34 86 47
E-post: ann@tnb.no

Aslak Larsen (permisjon til 02.08.21)

Aslak Larsen (permisjon til 02.08.21)

Tjenesteleder Arrangement og markedsføring

Tlf: 33 34 86 40
Epost: aslak@tnb.no

David Bøvre

David Bøvre

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 56
Epost: david@tnb.no

Janne Kornør

Janne Kornør

Sekretær

Tlf: 33 34 86 54
Epost: janne@tnb.no

Lise Marit Aaraas

Lise Marit Aaraas

Sekretær

Tlf: 33 34 86 26
Epost: lisem@tnb.no

Stine Havelin Eriksen

Stine Havelin Eriksen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 55
Epost: stinehe@tnb.no

Stine Selseth Lindstad

Stine Selseth Lindstad

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 52
Epost: stine@tnb.no

Anne-Mette Andersen

Anne-Mette Andersen

Konsulent

Tlf: 33 34 86 38
E-post: annem@tnb.no

Bente Silden

Bente Silden

Sekretær

Tlf: 33 34 86 24
Epost: bente@tnb.no

David Øhre Andersen

David Øhre Andersen

Bibliotekar

Tlf: 33 34 86 34
Epost: davida@tnb.no

Hilde Ditmansen

Hilde Ditmansen

Bibliotekar

Tlf:33 34 86 40
Epost: hilde@tnb.no

Knut Egil Gundersen

Knut Egil Gundersen

Bibliotekar/Fengselsbibliotekar

Tlf: 33 34 86 35
Epost: knut@tnb.no

Ole Christian Olsen Nauen

Ole Christian Olsen Nauen

Assistent

Tlf: 33 34 86 36
Epost: ole@tnb.no

Sverre Ronny Sætrum

Sverre Ronny Sætrum

Fengselsbibliotekar

Tlf: 33 20 72 29
Epost:  ronny@tnb.no


Tjøme bibliotek

Rune Bang

Rune Bang

Bibliotekar

Tlf: 33 06 78 33
Epost: rune@tnb.no


Revetal bibliotek

Rita Cicconi

Rita Cicconi

Tjenesteleder Revetal

Tlf: 94 13 38 16 
Epost: rita@tnb.no

Anne Stavnem Von Krogh

Anne Stavnem Von Krogh

Bibliotekmedarbeider

Tlf: 33 40 64 15
Epost: akrogh@tnb.no

Hege-Kristin Beck

Hege-Kristin Beck

Barne- og ungdomsbibliotekar

Tlf: 33 40 64 15
Epost: hege-kristin@tnb.no

Sofie Bjørdal

Sofie Bjørdal

Bibliotekmedarbeider

Tlf: 33 40 64 15
Epost: sofie@tnb.no

Translate »